Profil photo

*1987 v Praze

2002 - 2006
Gymnázium U Libeňského zámku 1

2006 - 2013
ČVUT Fakulta architektury a urbanismu v Praze

2012
studijní pobyt v Singapuru

2013 - 2017
ateliér D3A

2017 - dosud
sama si sobě paní

Architekturu jsem vystudovala v Praze na ČVUT a přestože to nebyla moje vysněná profese, tak jsem postupem času propadla jejímu kouzlu. Není to jen škola, je to životní postoj, životní styl… Brzy jsem i díky této profesi začala uvažovat mimo rámec zajetých kolejí, začala si pokládat otázky a bažila po odpovědích. Dostala jsem se na stáž do Singapuru, kde jsem studovala architekturu a měla možnost cestovat. To je to nejlepší, co můžete udělat.

Diplomovou práci jsem zpracovala na zadání soutěže na Pavilon Amazonie pro Pražskou ZOO v Troji u pana profesora Schlegera.

Měla jsem štěstí a hned po promoci jsem se dostala do ateliéru D3A pod vedení Tomáše Prouzy. Je pro mně nejen velký učitel, ale také především skvělý člověk a nekonečná studnice inspirace a nápadů. Čtyři roky zkušeností a znalostí, které mi tato příležitost přinesla, jsou skvělé základy pro to, abych se postavila na vlastní nohy. Teď pracuji na svých projektech a nejen to. Příležitostně pracuji za barem, pomáhám s produkcí na hudebních festivalech, pomáhám s organizací svateb nebo peču koláče na zakázku... Přijímám nové a pro mě zajímavé výzvy.

Věnuji se hlavně interiérům, rekonstrukcím a instalacím, které dle rozsahu i vyrábím. K prezentaci návrhů používám skici, 2d výkresy - hlavně pak půdorysy a pohledy na stěny, dále pak 3d náhledy modelu. Na projektu spolupracuji ve formě konzultací a předání výkresů vybrané stavební firmě. Dále pak chodím na stavbu jako autorský dozor. Vypracovávám především studie s přesahem do zadávací dokumentace, které většinou slouží jako podklad pro samotné provádění - hlavně v případě rekonstrukcí.

Spolupracuji také s dalšími studii. Jako je moje domovské D3A, Warch, studio Reaktor a MAJO architekti